Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #67627

Insenerikeskuse ostja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- Materjalide hankimine prototoodete valmistamiseks
- Tarnete jälgimine ja nende õigeaegsuse tagamine
- Komponentide administreerimine süsteemis
- Materjalijuhile komponentidealase info (hind, tarneaeg, kogused, kinnitused jne) edastamine ja raporteerimine
- Hea partnerlussuhte hoidmine tarnijatega

Ootused kandidaadile

- Soovitav töökogemus ostu-/logistika- või müügi alal
- Kõrgharidus, soovitavalt majanduse või tehnika erialal (võib olla omandamisel)
- Positiivne ellusuhtumine, analüüsivõime ja hea suhtlemisoskus
- Valmisolek meeskonnatööks
- Heal tasemel suuline ja kirjalik inglise ning eesti keele oskus
- Kasuks tuleb vene ja soome keele oskus
- Hea arvutioskus (eelkõige MS Excel)

Ettevõte pakub

- Rahvusvahelist töökeskkonda ja kaasaegseid töötingimusi
- Töösuhte kindlust ja enesearendamise võimalusi
- Väljakutseid pakkuvat, huvitavat ja pingelist tööd
- Ametikohast koolitust

Tööpakkumise number
#67627