Värsked tööpakkumised

Insener-tehnoloog

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 90513

Tööpakkumise number

90513

Töö kirjeldus

- Uute toodete tootmisse juurutamine ja tehnoloogilise toe tagamine;
- Tehnoloogilise dokumentatsiooni koostamine;
- Kulu- ja ajanormide arvutamine;
- Olemasolevate tehnoloogiate täiustamine .
- APJ treipinkidele tööprogrammide koostamine, nende juurutamine ja korrigeerimine.;
- Töövahendite projekteerimine , tööriistade tellimine.

Nõudmised kandidaadile

- Rakenduskõrgharidus või BA või MBA kraad insenerierialal;
- Teadmised tootmisest, tehnoloogiast, seadmetest ja materjalidest;
- kasuks tuleb eelnev töökogemus tootmisinseneri või tehnoloogina;
- initsiatiivikus ja tulemustele orienteeritus;
- organiseerimise- ja suhtlemisoskus;
- kohusetundlikkus ja täpsus töös;
- eesti keele oskus , tehnilise inglise keele valdamine, teadmised vene keelest.

Sobivale kandidaadile pakume eneseteostust ja arenguvõimalusi tugevas rahvusvahelises ettevõttes.Tööalast koolitust. Huvitavat ja vastutusrikast tööd. Meeldivaid ja koostöövalmis kolleege. Rahvusvahelise koostöö kogemusi. Töötasu, mis sõltub kandidaadi kompetentsidest, eelnevast professionaalsest kogemusest ja töö tulemustest.

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
26. jaanuar 2007
Kuulutus sisestati:
8. jaanuar 2007

AS Tarkon on 1996 aastal asutatud peenmehaanika, elektroonika ja aparaadiehituslikke koostetöid tegev allhanketöödele spetsialiseerunud ettevõte, mis kuuluv Hallberg- Sekrom Fabriks Gruppi. HSF grupp tehased asuvad Eestis, Rootsis ja Hiinas. Tarkonis töötab 540 töötajat. Meie klientideks on rahvusvaheliselt tuntud ettevõtted Ericsson, TA, ABB, Carrier, Intermec, Powerwave, Primus, Sievert, Wabco, Atlas Copco jt. Omame kvaliteedijuhtimissüsteemi ISO 9001:2000 ja keskkonnajuhtimissüsteemi ISO 14001:2004 sertifikaate.