Insener-tehnik
Tööpakkumise number #754400

9
Sabik OÜ
Tallinn, Harjumaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

  • mehaaniliste, elektriliste ja optiliste seadmete koostamine ja testimine

  • toodete lõppkatsetused optilises laboris

  • elektromehaaniliste ja optiliste seadmete montaaž etteantud jooniste ja juhiste alusel

  • hoolduseks ja remondiks tagastatud seadmetega seotud tööd

  • toodete elektriline testimine ja analüüs

  • toote lahknevustest teatamine

  • soovituste tegemine toote montaaži optimeerimiseks

  • toodete pakendamine ja valmistoodete tarnimine lao- või logistikaettevõtetesse

Ootused kandidaadile

  • omad eelnevat töökogemust elektroonika valdkonnas

  • Sul on heal tasemel arvutikasutamise oskus ning eelnev kokkupuude mõne joonestusprogrammiga

  • oskad lugeda elektroonikaskeeme

  • Sul on heal tasemel eesti ja inglise keele oskus

  • oled oma töös korrektne, täpne ja kohusetundlik

  • Sul on hea suhtlemis- ja väljendusoskus

Sabik OÜ pakub Sulle jätkuvat professionaalset arengut ja mitmekesist tööd, motiveerivat töötasu, toredaid firmaüritusi, kaasaegseid töötingimusi uues kontorihoones ning kindlat tööaega E-R.

Selleks, et Sinust võiks saada Sabik OÜ insener-tehnik, kandideeri läbi CV Keskuse või küsi lisainfot telefonil 5307 3011,
Sulle vastab CV Keskuse värbamisspetsialist Maili Luik.

Tööpakkumise number
#754400

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
22. jaanuar 2022
Kuulutus sisestati:
11. jaanuar 2022
Insener-tehnik Insener-tehnik

Sabik OÜ

CV Keskuse kliendiks on SPX korporatsiooni kuuluv Sabik OÜ, kes toodab visuaalseid navigatsioonitulesid. SPX korporatsioon on mereabi-navigatsiooniäri ülemaailmne liider, kelle missiooniks on meresõiduohutuse suurendamine.

Vaata rohkem