Värsked tööpakkumised

Insener- tehnik

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 48425

Tööpakkumise number

48425

Töö kirjeldus

Firma põhitegevusalaks on ehitus-geoloogiliste uuringute tegemine, geotehniline projekteerimine, keskkonnageotehnika ja geotehnilise järelvalve teostamine erinevatel ehitusobjektidel.
Insener-tehniku tööülesanded on järgmised:

- uurimistööde organiseerimine
- järelvalvetööde läbiviimine
- osalemine keskkonnaprojektides
- aruannete vormistamine.

Nõudmised kandidaadile

Töö iseloom on liikuv ja autojuhilubade olemasolu on vajalik. Eeldame head inglise ja vene keele oskust , kohusetundlikkust, tulemusele orienteeritust, optimistlikku ellusuhtumist ja ausust. Arvuti – Word, Excel, AutoCad (soovitav).

Pakume kaasaegset ja arendavat töökeskkonda, tööteostamiseks vajalikku väljaõpet, sõbralikku kollektiivi ja arenguvõimalusi.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
21. august 2005
Kuulutus sisestati:
21. juuli 2005