Värsked tööpakkumised

Insener, tehnik-mehaanik, Инженер, техник-механик

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 426013

Tööpakkumise number

426013

Töö kirjeldus

Elektroonilste-mehaaniliste seadmete katsetamine.

Испытание электро-механического оборудования.

Nõudmised kandidaadile

Elektroonikaalased teadmised
Arvutialased baasteadmised
Rakenduslik kõrgharidus
Vene keele oskus

Знание основ электроники.
Базовые знания компьютера.
Прикладное высшее образование.

Ettevõte pakub

Pakume kõrget palka kvalifitseeritud töö eest
Huvitav töövaldkond kiiresti arenevas ettevõttes

Предлагаем высокую оплату за квалифицированную работу
Интересная работа в быстроразвивающемся предприятии.

Lisainfo

Täiendav informatsioon: tel. 56690058 Vladimir Saar

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
1. juuli 2016
Kuulutus sisestati:
1. juuni 2016

OÜ Dieselland tegeleb erinevate diiseltoitesüsteemide nagu CR, UI/UP jt., kontrollimiseks ja seadistamiseks mõeldud stendide ning testrite tootmise ja turustamisega.