Värsked tööpakkumised

Insener

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 115409

Tööpakkumise number

115409

Töö kirjeldus

Pakume võimalust osaleda erinevate ehitusprojektide läbiviimisel ,sealhulgas Muuga Soja Tehase
projekti elluviimisel.

Nõudmised kandidaadile

1. Kõrgharidus ühel alljärgnevatel erialadel:
- TSIVIILEHITUSINSENER
- MEHHAANIKAINSENER
- ELEKTRIINSENER

2. Eelnev töökogemus ehitusprojektide läbiviimisel.
3. Ehitusprotsesside - kandekonstruktsioonid, kommunikatsioonid jne.
4. Ehitusmaterjalide tundmine
5. Projrektilugemine ja hea arvutitundmine
5.Kuna meie kontori kollektiiv on rahvusvaheline, siis on vajalik arusaadaval tasemel eesti-,
vene- ja inglise keele oskus.

Ettevõte pakub

- Suurepärast karjäärivõimalust rahvusvahelises ettevõttes
- Täistööajaga lepingut
- Tõõtasu orienteeruvalt 20 tuhat EEK kuus
- Telefonikompensatsiooni
- Vajadusel firma auto kasutamise võimalus

Lisainfo

SAVANT annab võrdsed võimalused kõigile tööotsijatele.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
16. august 2007
Kuulutus sisestati:
11. juuli 2007

Savant on rahvusvaheline ehitus-, projekti- ja kulude juhtimise firma, mis loodi aastal 2002 kogenud professionaalide poolt. Hetkel töötab meie ettevõttes üle 300 inimese Euroopa Liidus ning Venemaal,
Ukrainas ja Kazahstanis.

Savant on projekteerinud ja ehitanud hotelle, kaubandus-ja logistikakeskusi, tootmishooneid, elamurajoone jne.