Värsked tööpakkumised

Insener

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 183631

Tööpakkumise number

183631

Töö kirjeldus

The work consists to calculate and draws technicall parts of wooden houses

experience in the field required

Nõudmised kandidaadile

Candidates should show real succeeded experiences in the field of houses and french language
neccessary

experience required and refernces asked for right team .persons

salary of 15000 eek to 25000 eek depending of experience and position

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja või lepinguline
Kuulutus aegub:
10. september 2009
Kuulutus sisestati:
5. september 2009
Brutopalk:
Alates 7000 kuni 12000 EEK kuus

Nordichome OÜ tegeleb puit- ja palkmajade valmistamise ning müügiga Prantsusmaale. Puitkonstruktsioonid valmistatakse Soomes ning aknad ja uksed Eestis. Tegeleme ka majade projekteerimisega.