Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #54303

Insener

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Meie kliendiks on AS Kandur - Eesti suurim liftide ja eskalaatorite maaletooja, paigaldaja ja hooldaja.

Tööülesanded:
- liftide seadistamine, häälestamine
- projektide eelarvestamine
- suhtlemine valmistajatehastega
- koostöö projekteerijate ja ehitajatega

Ootused kandidaadile

- valdkonnaga haakuv kõrgharidus (elektriajamid ja jõuelektroonika, elektoonika, elektromehaanika vms)
- õppimisvõime
- hea eesti ja inglise keele oskus
- vene ja soome keele oskus suhtlustasandil

Ettevõte pakub

- tööd tugevas rahvusvahelises ettevõttes
- arenguvõimalust
- korralikku töötasu

Lisainfo

Kasuks tulvad teadmised / kogemus ehitusvaldkonnas.

Tööpakkumise number
#54303
Insener