Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #223881

Insener - projektijuht

CVKeskus.ee klient
Viljandimaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- Projektide haldamine (dokumendihaldus);
- Projektiplaanide koostamine;
- Projekti eelarve koostamine ja jälgimine;
- Töö joonistega;
- Tooteosade ja komponentide ost;
- Tooteteostuse jälgimine alltöövõtjate juures;
- Läbirääkimised klientide, tellijate, tarnijate ja allhankijatega.

Ootused kandidaadile

- Masinaehituse, metallitehnoloogia, keevitustehnoloogia või mehhaniseerimise alane kõrgharidus;
- Kasuks tuleb töökogemus metallitöö, masinaehituse või muus tehnikavaldkonnas;
- Tehniliste jooniste lugemise oskus;
- AutoCad, Solid Works vms joonestusprogrammi valdamine;

Ettevõte pakub

- Iseseisvat tööd oma projektide raames;
- Konkurentsivõimelist töötasu;
- Võimalus ennast tõestada rahvusvahelises keskkonnas ja arenevas ettevõttes;
- Omaette töökoht kaasaegses kontoris, vajalikud töövahendid sh ametiauto, sülearvuti, mobiiltelefon;
- Ettevõtte poolne abi elamispinna leidmisel

Lisainfo

Töökoht Viljandimaal, Päril. Töö sisaldab pidevaid sõite töid teostavate koostööpartnerite ja allhankijate juurde üle Eesti.

Tööpakkumise number
#223881

Asukoht:
Viljandimaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
24. aprill 2011
Kuulutus sisestati:
31. märts 2011

CV Keskuse kliendiks on AS Bestra Engineering. AS Bestra Engineering tegutseb koos oma sidusettevõtetega Bestra Metall AS ja Bestra Kooste OÜ projektipõhiste lahenduste väljatöötamisega ja seadmete koostamisega vastavalt ostja tellimustele. Peamisteks tooteartikliteks on metallkonstruktsioonid, masinaehituslikud detailid, koostud ning seadmed avamere puurtornidele. Töötajaid on hetkel 21.Projektijuhtimisega on seotud hetkel 3 insener-projektijuhti
Vt ka www.bestra.ee.

Vaata rohkem