Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #512011

Insener - projekteerija

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 2. jaanuar 2018
Kuulutus aegub:31. jaanuar 2018

Töö kirjeldus

Kui näed valgust kõikjal - nii tunneli lõpus kui kontori laes, siis tule Ledshopi Müügijuhiks.

Sinu tööülesanneteks on projektide leidmine, haldamine ja igapäevane klientidega suhtlemine. Ootame sinult head suhtlemisoskust, kiiret otsustamisvõimet takistuste ületamiseks ja positiivselt meelestatud meeskondlikku vaimu.

Ootused kandidaadile

Vajalik on:
Hea suhtlemisoskus
Hea organiseerimisvõime
Hea meeskonnatöö
Kohusetunne

Kasuks tuleb:
Autocad algteadmised
Varasem kogemus projektijuhtimises

Põnevaid projekte Eesti suurimate projektide ja ettevõtetega
Eneseteostusvõimet ja väljakutseid
Sinule sobilikku tööaega
Rutiinivaba tööd
Konkurentsivõimelist palka

Tööpakkumise number
#512011

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
31. jaanuar 2018
Kuulutus sisestati:
2. jaanuar 2018

LedShop OÜ on LED valgustite tootmise, impordi ja ekspordiga tegelev ettevõte, spetsialiseerudes ärikliendile.

Vaata rohkem