Insener-projekteerija
Tööpakkumise number #697475

1

Töö kirjeldus

  • Osalemine ülesõitude moderniseerimise projekti koostamisel,

  • Vajalike kooskõlastuste hankimine,

  • Koostöö alltöövõtjatega.

Ootused kandidaadile

  • Erialane (automaatika) kõrgharidus või selle omandamine lähitulevikus,
  • Joonestusprogrammide väga hea tundmine ja nende kasutamise kogemus,
  • Tehniline taiplikkus,
  • Hea eesti ja inglise keele oskus,
  • Hea suhtlemisoskus,
  • Kohusetundlikus ja oma aja hea planeerimisoskus,
  • Oskus õppida.

Kasuks tuleb Eesti Raudtee ettevõttes kasutatavaid turvangu süsteemide tundmine.

Ettevõte pakub

  • Stabiilse sissetulekut,

  • Arenguvõimalusi,

  • Vajalikke tarkvara ja tööriistaid

  • Toredaid töökaaslasi.

Tööpakkumise number
#697475