Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #176218

Insener-projekteerija (saksamaa)

CVKeskus.ee klient
Saksamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

# uute koosteliinide planeerimine elektriliste kodumasinate masstootmiseks
# ratsionaliseerimismeetmete juurutamine ja rakendamine
# kvaliteedistandardite tagamise protsessides osalemine
# interface projektide teostamine välismaiste tootmisfiliaalidega

Ootused kandidaadile

# kõrgharidus (masinaehitus, elektrotehnika, automatiseerimistehnika)
# erialase töökogemuse omamine
# aktiivsus, initsiatiivikus
# hea saksa ja inglise keele oskus kõnes ja kirjas

Ettevõte pakub

# head töötasu
# sotsiaalset kindlustatust
# meeldivat tööõhkkonda
# arenguvõimalusi

Tööpakkumise number
#176218