Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #803014

Insener projekteerija

CVKeskus.ee klient
Loo, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Valmistab projektijooniseid puitsõrestikul moodulhoonetele ja moodulitele;

  • Koostab materjalide spetsifikatsioone ja kulu arvutusi;

  • Vajadusel teeb tugevus- ja stabiilsusarvutusi;

  • Vajadusel lahendab iseseisvalt ülesandeid oma pädevuse piires;

  • Osaleb tootearenduses, teeb ettepanekuid arendusteks;

  • Arhitektuuri osa projekt. tiimis 5 inimest, töömaht ja tiim kasvab;

  • Tööaeg: 8.00-16.30 või 8.15-16.45, reedel 1h lühem;

  • Töökoht asub: Loovälja tee 9, Liivamäe, Jõelähtme vald (Peterburi mnt. ääres, 4 km Lasnamäe Mustakivi tee ristmikust), tööle ja tagasi saab ka firma tellitud bussidega

Ootused kandidaadile

  • Mudelprojekteerimise kogemus

  • Töökogemus joonestusprogrammiga (kasut. Archicad, ArchiFrame)

  • Eesti ja inglise keele oskus kõnes ja kirjas

  • Vene ja skandinaavia keeled tulevad kasuks

  • Täpsus, kohusetundlikkus, koostöö oskus

  • Palume saata CV ja palgasoov

  • Stabiilne töö ja tasu väga heade tulemustega rahvusvahelises ettevõttes

  • Arengu ja karjääri võimalused arenevas ja kasvavas firmas

  • Väga hea töökeskkond, kaasaegsed töövahendid, sporditoetus

  • Sõbralikud ja professionaalsed kolleegid ning juhid

  • Väga hea töötasu kokkuleppel vastavalt teadmistele ja oskustele

Tööpakkumise number
#803014