Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #629099

Insener-projekteerija

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sulle usaldame:
 märgruumide moodulite jooniste koostamise ja uute toodete arendamise
 materjalide spetsifikatsioonide koostamise
 projekteerimise projekti- ja ostujuhi assisteerimise

Nõudmised kandidaadile

Sinult eeldame:
 tehnikaalast kõrgharidust (või omandamisel)
 Reviti ja AutoCAD´i tundmist vähemalt kesktasemel
 head arvuti kasutamise oskust, eelkõige MS Excel
 ehitusjooniste lugemise oskust
 kohusetundlikkust, korrektsust, täpsust ja ausust

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:
 huvitavat ja vastutusrikast tööd kiiresti arenevas ettevõttes
 stabiiselt tööd ja arenguvõimalusi
 kaasaegseid töövahendeid ja -töökeskkonda
 abivalmis ja sõbralikku meeskonda
 toredaid üritusi ja erinevaid soodustusi

Tööpakkumise number
#629099

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
24. detsember 2019
Kuulutus sisestati:
25. november 2019

Harmet Bathroom OÜ (HBR) on Eesti suurima moodulmajade tootja Harmet OÜ tütarettevõte. Harmet OÜ on loodud 1992. aastal. Meie ettevõte toodab moodulehitisi, majaelemente, ehitussoojakuid ja erinevaid metallkonstruktsioone. Harmet Bathroom põhitegevuseks on ehitustele mõeldud märgruumide tööstuslik tootmine. Rohkem infot meie ettevõtte kohta saab www.hbr.ee

Vaata rohkem