Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #529362

INSENER (kütte-, vee- ja kanalisatsioonisüsteemid)

CVKeskus.ee klient
Rakvere, Lääne-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Veevarustuse, kanalisatsiooni ja kütte jooniste koostamine;
ehituseks vajalike tööjooniste, teostusjooniste ja spetsifikatsioonide koostamine;
meeskonna nõustamine;
pidev koostöö meeskonnaliikmetega.

Ootused kandidaadile

Erialane kõrg-või eriharidus ( küte ja veemajandus);
kütte- ja veevarustuse projekteerimise pädevuse olemasolu MTR- mõistes või eeldused selle taotlemiseks;
väga hea arvuti kasutamise oskus ( AutoCad ja MS Office);
väga hea eesti keele oskus kõnes ja kirjas;
hea vene ja inglise keele oskus kõnes;
autojuhilubade olemasolu.

Kasuks tuleb varasem töökogemus VK-KV valdkonnas

Ettevõte pakub

Põnevat ja väljakutsuvat tööd Eesti ettevõttes;
võimalusi arenemiseks ja enesetäiendamiseks;
konkurentsivõimelist ja motiveerivat tasu nõuetekohaselt täidetud töö eest;
kaasaegset töökeskkonda ja töövahendeid;
sõbralikke ja meeldivaid töökaaslasi.

Tööle asumise aeg - koheselt

Ootame ka motivatsioonikirja!

Tööpakkumise number
#529362

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
13. mai 2018
Kuulutus sisestati:
16. aprill 2018

Silfer OÜ pakub oma klientidele katlamajade, soojussõlmede, keskküttesüsteemide, kanalisatsiooni ja veevarustusega seotud lahendusi.

Vaata rohkem