https://www.cvkeskus.ee/34710

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #34710

Insener-konstruktor

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Betoonelementide projekteerimine ja konstruktiivsete arvutuste tegemine


Ootused kandidaadile

* ehitusalane eriharidus
* ehituskonstruktsioonide projekteerimiskogemus
* arvutikasutamisoskus projekteerimiseks


Ettevõte pakub

* konkurentsivõimelist töötasu
* võimalust end arendada ja koolitada
* häid kolleege


Tööpakkumise number
#34710
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Insener-konstruktor
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!