Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #300089

Insener-konstruktor

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Metallkonstruktsioonide projekteerimine SolidWorks tarkvaraga
Projekti tehnoloogilise osa eest vastutamine
Osalemine tootearendusprotsessides
Kliendisuhete hoidmine ja arendamine

Ootused kandidaadile

Sarnase töö kogemus
SolidWorks programmi hea tundmine
Väga hea eesti keele oskus kõnes ja kirjas
Insener-tehniline eriharidus
Töös kohusetundlik ja täpne
Kasuks tuleb soome keele oskus (enamus toodangust Soome turule)

Ettevõte pakub

Vaheldusrikast tööd
Konkurentsivõimelist töötasu
Sõbralikku ja nooruslikku töökollektiivi

Tööpakkumise number
#300089

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
26. märts 2013
Kuulutus sisestati:
26. veebruar 2013

Temp Group Estonia OÜ kliendiks on metallist kergkonstruktsioonide tootmisega tegelev ettevõte

Vaata rohkem