Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #32968

Insener-konstruktor

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

eramute konstruktiivsete projektide ning Siporex silluste ja paneelide skeemide koostamine
Siporex silluste ja paneelide alane konsultatsioon

Ootused kandidaadile

Erialane haridus
Eelnev 3 aastane inseneritöö kogemus
AutoCad’i kasutusoskus
Eesti keele oskus väga heal tasemel
Inglise või Soome keele oskus heal tasemel
Kasuks tuleb ka Vene keele oskus

Ettevõte pakub

Väga heal tasemel väljaõppet Siporex toodete osas
Konkurentsivõimelist ja töö tulemustele vastavat palka

Tööpakkumise number
#32968