Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #665667

Insener-konstruktor

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Insener-konstruktorina on Sinu põhiülesanne koostöös müügiosakonna ja Kliendiga välja töötada betooniraketiste optimaalsed konstruktiivsed lahendused betoonkonstruktsioonide ehitamiseks.

Vajadusel teed tugevusarvutusi, koostad ja vormistad iseseisvalt projektjooniseid.

Koostad tulenevalt projekteeritud lahendusest kasutatavate materjalide ja detailide nimekirjad.

Ootused kandidaadile

  • Sul on tehnikavaldkonna kõrgharidus ja varasem töökogemus inseneri, konstruktori või projekteerijana;

  • Tunned ja oskad kasutada CAD programme ning oled valmis ennast arendama BIM projekteerimise valdkonnas;

  • Oled väga hea suhtlemis- ja läbirääkimisoskusega, koostööle ning tulemustele orienteeritud meeskonnaliige,

  • Sind iseloomustavad märksõnad: iseseisev, vastutusvõimeline, täpne ja korrektne ning kohusetundlik;

  • Valdad tööks vajalikul tasemel eesti, inglise ja soovitavalt ka vene keelt.

Insenerina on Sul võimalus töötada rahvusvahelises ettevõttes, kasutades kõige modernsemaid raketise lahendusi professionaalses projekteerimise üksuses.

Sul on võimalus muuta betoonitööde valdkonda, töötades välja optimeeritud kuluefektiivseid lahendusi.

Kuuludes rahvusvahelisse teami ja olles osa meie mitmekesisest ja pühendunud meeskonnast on Sul võimalus jagada kogemusi Doka Grupi kolleegidega üle kogu maailma ja kujundada Doka Eesti ettevõtte tulevikku. Tuleviku perspektiivina on Sul võimalus kandideerida ja teha karjääri piirideta nii kohalikul kui globaalsel tasandil.

Doka Eesti OÜ pakub:

  • Osaleda unikaalsete objektide loomisel,
  • Stabiilset ja sõbralikku töökeskkonda,
  • Järjepidevat erialast koolitust ja enesetäiendamise võimalust,
  • Erinevad toetused ja meeskonnaüritused.

Lisainfo

Kandideerimisega seotud küsimused saada aadressile liisi.kuuseoja(at)doka.com (Personalijuht).

Tööpakkumise number
#665667

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
29. september 2020
Kuulutus sisestati:
31. august 2020

Doka Eesti OÜ on Doka tooteid esindav firma, mis on osa rahvusvahelisest firmast Doka GmbH, millise peakontor asub Austrias. Ettevõtte põhitegevusalaks on raketise rent ja müük raudbetoonist vundamentide, seinte, lagede, liftišahtide ja paljude muude erinevate betooniehitiste tarbeks. Doka Eesti pakub komplektseid raketiselahendusi eramute, korrusmajade, sildade, tornide ja muude ehitiste püstitamiseks. Lai standardiseeritud tootevalik võimaldab konstrueerida optimaalsed raketise lahendused ka kõige keerukamatele ehituskonstruktsioonidele, sealjuures säästes oluliselt betoonitöödele kuluvat aega, mis toodab kokkuvõttes olulist rahalist säästu. Doka Eesti OÜ jaoks on oluline pakkuda Klientidele turvalisi läbimõeldud efektiivseid lahendusi.

Vaata rohkem