Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #640613
Kaugtöö võimalus

Insener-Konstruktor

CVKeskus.ee klient
Harjumaa , võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd

Töö kirjeldus

Tootearendus
Uute toodete loomine
Tehnilise dokumentatsiooni koostamine ja haldamine
Tootmisprotsesside arendamine

Ootused kandidaadile

Omad või omandad kõrgharidust (masinehituse või tootearenduse)
Varasem töökogemus inseneri valdkonnas
SolidWorks tarkvara kasutamise oskus
Suhtled vabalt Eesti ja Inglis keeles
Oled loomult täpne ja tulemustele orienteeritud

Ettevõte pakub

Osaliselt võimalik töötada kodukontoris
Toetavat meeskonda
Võimalusi arenemiseks ja eneseteostamiseks

Tööpakkumise number
#640613

Asukoht:
Harjumaa, võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Alates 3300 €/kuus
Kuulutus aegub:
17. märts 2020
Kuulutus sisestati:
17. veebruar 2020

Country Oü toodab tõstukiga metsahaagised ja väikeklassi metsaväljaveo traktoreid. Meie toodetega saab tutvuda www.country.ee ja www.kinetic.ee kodulehtedel. Meie tootmises toimub alates tehnika projekteerimisest ja tootmisest kuni toodete müümisest erinevate maade importijatele. Oleme ühtehoidev väikeetettevõtte kuhu on alati uued pädevad töötajad oodatud.

Vaata rohkem