Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #180510

Insener (keskastme juht)

Firma nimi peidetud
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Peamiseks tööülesandeks on Keila reoveepuhasti tehnoloogilise protsessi tööshoidimine ning reoveepuhasti töö korraldamine. Lisaks kuulub töökohustuste hulka Keila linna reoveepumplate hoolduse korraldamine, keskkonna-alase aruandluse koostamine ja analüüsimine ning vajadusel ettevõtte tootmisjuhi asendamine.

Nõudmised kandidaadile

  • inseneriharidus (soovitavalt veevarustuse ja kanalisatsiooni, keskkonnatehnika vmt. alal)
  • hea arvutioskus ning jooniste lugemise oskus
  • valmisolek töötada ka välitingimustes
  • valmisolek omandada uusi teadmisi ja oskusi
  • juhiload

Kasuks tuleb varasem meeskonna juhtimise või projektijuhtimise kogemus.

Pakume stabiilset ja kindlat töökohta, erialast koolitust, häid töötingimusi ja kaasaegseid seadmeid ning vahendeid tööülesannete täitmiseks.

Lisainfo

Sobivaim tööle asumise aeg: september 2009.

Tööpakkumise number
#180510

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
28. juuli 2009
Kuulutus sisestati:
30. juuni 2009

AS Keila Vesi põhitegevus on varustada umbes 10 000 elanikuga Keila linna puhta joogiveega ning koguda ja puhastada linna reovett. Viimase kümne aasta jooksul on Keila linnas läbi viidud mitmeid veemajandusprojekte, mille käigus on Keilas rajatud ligi 20 km veetorustikke, 19 km kanalisatsioonitorustikke, loodud veeühendus 828 ja kanalisatsioonivõrguga ühendus 847 majale, rajatud uus reoveepuhasti ja veetöötlusjaam. Veemajanduse korrastamiseks on investeeringuid tehtud ca 120 miljoni krooni ulatuses.
Ettevõttes töötab 11 töötajat ning kõik ettevõtte aktsiad kuuluvad Keila Linnavalitsusele.

Vaata rohkem