Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #90350

Insener-geodeet

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

geoteetiliste tööde teostamine

Ootused kandidaadile

tehniline eriharidus
joonestusprogrammide (Microstation või Autocad) valdamine
vähemalt ühe võõrkeele (vene, inglise) oskust suhtlustasandil
soovitavalt autojuhulubade olemasolu

Ettevõte pakub

võimlust teha tööd uusima tehnoloogiaga
töötasu, mis on konkurentsivõinmeline ning vastab igaühe tööpanusele
ettevõtte poolt pakutud soodustusi

Tööpakkumise number
#90350

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
5. veebruar 2007
Kuulutus sisestati:
5. jaanuar 2007

Eltel Networks AS on rahvusvaheline elektri- ja telekommunikatsioonivõrkude projekteerimise, ehitamise ja hooldamise firma. Baltikumis annab ettevõte tööd enam kui 700 inimesele. Eltel Networks AS Balti riikide peakontor asub tallinnas.

Vaata rohkem