Värsked tööpakkumised

Insener-eelarvestaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 172890

Tööpakkumise number

172890

Töö kirjeldus

Ootame oma Laekeskuse ärisuuna meeskonnaga liituma
INSENERI-EELARVESTAJAT, kelle põhiülesanneteks on tööjooniste koostamine AutoCadis, aktiivne osalemine erinevate ripplagede tootearenduses ja eelarve koostamises, tehniline nõustamisoskus ripplagede erilahendustele.

Nõudmised kandidaadile

Sobivalt kandidaadilt eeldame
loovat töösse suhtumist, ehitusinsenerialast haridust ja vastavas ehitusvaldkonnas töötamise kogemust, valmisolekut ebastandardseteks lahendusteks ja head suhtlemisoskust.
Vajalik suuline ja kirjalik eesti keele ning suhtlemistasemel vene ja inglise keele oskus toodete tellimiseks ja välispartneritega suhtlemiseks.
Oluline on ka arvuti kasutamise oskus MS Word, Excel, Outlook, Internet
B-kategooria autojuhilubade olemasolu.

Ettevõte pakub

Omaltpoolt pakume
Vaheldusrikast tööd, mis pakub head võimalust oma loovuse rakendamiseks.
Töötasu alates 16.000 krooni kuus.
Meeldivat töökeskkonda.
Lähimateks kaastöötajateks on asjalikud ja tulemusele orienteeritud projektihaldur, projektijuhid ning kliendihaldurid.

Lisainfo

Kui tunned, et see pakkumine on sinu jaoks, siis palun saada oma elulookirjeldus ja CV! Võid saata ka aadressile krista.laever2favor.ee
Info telefonil 6 349 257, 5102612, kodulehekülg www.favor.ee
Töökoht on AS Favor Laekeskuses aadressil Tallinn, Peterburi mnt 83

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
2. veebruar 2009
Kuulutus sisestati:
23. jaanuar 2009
Brutopalk:
Alates 16000 EEK kuus

on 1990.a. asutatud õhukese lehtmetalli töötlemisega tegelev ettevõte, kus töötab üle 200 inimese. Täna on Favor suurim õhukese lehtmetalli töötlemisele spetsialiseerunud metallitööstus Eestis aga mitte ainult metallitööstus!
Laekeskus on äriklientidele suunatud professionaalne ripplagede müügikeskus. Meie tootevalikus on kõik ripplaetüübid erinevailt maailma tootjatelt. Lisaks laematerjalidele pakume ka lagede paigaldust ja tehnilist tuge.
Profiline ärisuund valmistab rullvaltsimise tehnoloogia abil erinevaid ehitusprofiile: kergroovid, siseehituse terasprofiilide süsteemid ja metallist ripplaesüsteemid.
Kodulehekülg www.favor.ee