Värsked tööpakkumised

Insener-eelarvestaja (Jüri)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 438502

Tööpakkumise number

438502

Töö kirjeldus

Võtame Jüris asuvasse metalltoodete tehasesse tööle inseneri-eelarvestaja, kelle põhiülesanneteks on hinnapäringu jaoks info läbitöötamine ning selle põhjal toodete omahindade arvutamine; tehnoloogilise marsruudi koostamine toodetele; vajalike pakkumusdokumentide koostamine ja tähtaegne esitamine.

Nõudmised kandidaadile

Sobivalt kandidaadilt eeldame loovat töösse suhtumist, metallitöö baasteadmisi, tootmisvaldkonnas töötamise kogemust ja head suhtlemisoskust.
Vajalik suuline ja kirjalik inglise keele oskus välispartneritega suhtlemiseks ja vene keele oskus meeskonnaga suhtlemiseks.
Oluline on ka arvuti kasutamise oskus SolidEdge, AutoCad, Excel.

Omalt poolt pakume vaheldusrikast tööd, mis pakub head võimalust oma loovuse rakendamiseks. Meeldivat töökeskkonda. Lähimateks kaastöötajateks on asjalikud ja tulemusele orienteeritud insenerid ja tehasejuht.

Lisainfo

Kui tunned, et see pakkumine on Sinu jaoks, siis palun saada oma elulookirjeldus koos palgasooviga!

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
27. september 2016
Kuulutus sisestati:
31. august 2016

AQ Lasertool OÜ on AQ Group AB tütarettevõte, mis tegutseb Eestis alates 2003 a Pärnumaal Audru vallas ja 2014 a Harjumaal Viimsis. Pärnumaal asuva tehase põhitegevuseks on metallist komponentide ning koostude tootmine rahvusvahelistele koostööpartneritele erinevates tööstusharudes nagu auto-, energeetika- ning rongitööstus. Viimsis asuva tehase põhitegevuseks on metalltoodete pinnatöötlus (E-coat ja pulbervärvimine). AQ Lasertool OÜ on pälvinud tiitli „Pärnumaa parim ettevõte“ aastatel 2009 ja 2012.