2023-08-23 14:48:55

Insener-arendaja

CVKeskus.ee klient
2500 - 3000 €/kuus Bruto

Töö kirjeldus

Otsime meie kiirelt arenevasse meeskonda arendus-inseneri, kelle ülesandeks on Saunumi keriste ja keriste lisade tootearendus, arendusprojektide juhtimine, uute toodete katsetamine ja testimine, andemete kogumine ja analüüs.

Ootused kandidaadile

Eduka kandidaadina on Sul tehniline kõrgharidus või kutseharidus, varasem töökogemus tehnilises tootearenduses. Kindlasti ootame Sinult tehnilist taipu, head koostööoskust, organiseerimisvõimet ja kõrget pingetaluvust. Kandideerimisel tuleb kasuks lisaks heale inglise keele oskusele ka mõne teise võrrkeele oskus ning B-kategooria juhiluba olemasolu.

Muudatused, kiirus, hea energia, tihe koostöö meeskonnaliikmete ja partneritega on meie tänase tegutsemise märksõnad. Kui tunned, et eeltoodu Sind kõnetab, anna endast märku ja arendame Saunumit edasi üheskoos!

Lisaks toetavale kollektiivile, kaasaegsetele töötingimustele ja konkurentsivõimelisele töötasutle pakume boonustesüsteemi ja osalemist aktsiaoptsiooniprogrammis.

Oma CV ja motivatsioonikiri saada meile hiljemalt 12.06.2022.