Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #166301

Innovatsiooni konsultant

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Toote- või tehnoloogiaarenduse kava koostamine (rakendusuuring või tootearendus). Eeluuringute koostamine. Innovatsiooniauditi läbiviimine. Tehnoloogiastrateegia koostamine.

Ootused kandidaadile

KANDIDAADILT EELDAME:
- majandusalast kõrgharidust (või selle omandamist viimasel kursusel)
- kiiret analüüsivõimet
- suhtlemis-, argumenteerimis- ja esinemisoskust
- kohusetundlikkust ja korrektsust
- väga heal tasemel arvuti kasutamise oskust (Word, Excel, PowerPoint)
- väga head eesti ja inglise keele oskust kõnes ja kirjas
- pingetaluvust

Ettevõte pakub

FIRMA PAKUB:
- vaheldusrikka sisuga ja enesearendamist eeldavaid projekte
- oskustele ja töötulemustele vastavat palka ja koolitust
- paindlikku tööaega
- Feng Shui põhimõtete järgi kujundatud kontorit

Lisainfo

KASUKS TULEB:
- iseseisva töö kogemus ettevõtluses või projektijuhtimise alal
- vene, soome ja muude keelte oskus

Tööpakkumise number
#166301

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 13500 - 25000 €/kuus
Kuulutus aegub:
2. november 2008
Kuulutus sisestati:
2. oktoober 2008

HeiVäl on juhtimiskonsultatsiooni firma, mis tegeleb positiivsete ja püsiva mõjuga muudatuste juhtimisega organisatsioonides usaldusliku koostöö alusel ning vastab andekate töötajate vajadustele. Majanduskonsultatsioonifirma on asutatud 1993. Töötajaid 7. HeiVäl tähendab kliendile “High Value”. Klientide rahulolu on 4,3. Teenindame kliente eesti, inglise, vene ja soome keeles. Tegevusvaldkonnaks on juhtimiskonsultatsioonid sh strateegia, kvaliteedijuhtimise, turunduse ja innovatsiooni valdkonnas.

Vaata rohkem