AvalehtTööpakkumisedTööpakkumised firma järgi
 

Innovaatik OÜ

Ülikooli tn 2a Tartu,, Tartu Tartumaa
http://www.innovaatik.ee

Tööpakkuja tutvustus

Innovaatik OÜ asutati aastal 2007 ettevõtjate poolt, kes olid varasemalt juba aastaid tegelenud meditsiinitarkvara arendamisega Ameerika Ühendriikides ja Euroopas. Meie missiooniks on oma klientidele parimate tarkvaralahenduste pakkumine. Seepärast oleme teinud märkimisväärseid investeeringuid tehnoloogiasse, luues seeläbi aluse kõrgekvaliteedilise teenuse osutamiseks.
Meie meeskond töötab pidevalt uute ja innovaatiliste ideedega, loomaks tooteid, mis vastavad üha arenevatele nõudmistele tänapäeva meditsiinisektoris.

Meie ettevõtte põhiväärtusteks on:

Klientidele pühendumine. Hindame pikaajalisi kliendisuhteid ning oleme pühendunud pakkuma parimaid võimalikke lahendusi meie klientidele. Aitame kaasa tööprotsesside efektiivsemaks muutmisel ning suurendame kliinikute kasumlikkust läbi uuenduslike lahenduste.
Meeskonna väärtustamine. Meie kõige olulisem vara on inimesed. Väärtustame iga töötaja panust ettevõttes ning toetame nende arengut ning eneseteostusvõimalusi.
Ühiskonda panustamine. Soovime tõsta inimeste teadlikkust oma tervisest ning parandada üldist ravikvaliteeti tehes koostööd juhtivate kliinikute, ülikoolide kui ka tervishoiu alal tegelevate erialaorganisatsioonidega.

Ettevõttest

Vaatamised
2 079
Töötajate arv
9
Asukoht
Tartu Tartumaa

Asukoht

Innovaatik OÜ tööpakkumised

Sellel firmal ei ole hetkel ühtegi aktiivset tööpakkumist.
Värsked tööpakkumised Sinu soovitud valdkonnas leiad aga siit