Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #141621

Inkubaatori juhataja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Ettevõtjate äriplaanide hindamine ja monitooring
  • Ettevõtjate ärialane nõustamine (sh finantsmajanduslik analüüs)
  • Inkubaatori sisuliste tegevuste juhtimine ja arendamine
  • Osalemine välisprojektides ning nende sisuline juhtimine
  • Sihtasutuse kodulehe arendamine
  • Kontaktvõrgustiku arendamine väike-ettevõtluse tugistruktuuridega Eestis ning naaberriikides

Ootused kandidaadile

  • Kõrgharidus
  • Teadmised ärijuhtimisest
  • Teadmised Tallinna ja Eesti ettevõtluskeskkonnast
  • Teadmised avaliku sektori toimimise põhimõtetest
  • Eesti ja inglise keele valdamine kõrgtasemel (kõnes)
  • Vene keele valdamine kesktasemel nii kõnes kui kirjas

Kasuks tuleb:
  • Eelnev töökogemus projektijuhina või konsultandina, arendusspetsialistina
  • Teadmised infotehnoloogia rakendustest
  • Kogemused EU struktuurifondidest rahastatavates projektides osalemisel ja juhtimisel
  • Hea kirjalik eneseväljenduse oskus
  • Hea esinemisoskus
  • Autojuhilubade olemasolu ja isikliku sõiduauto kasutamise võimalus

Sobivat kandidaati iseloomustavad:
  • Loovus ja algatusvõime
  • Tulemustele orienteeritus
  • Kohusetunne ja võime stabiilselt töötada ka pingeolukorras
  • Analüüsivõime
  • Väga hea suhtlemis- ja läbirääkimisoskus

  • Väljakutset osaleda Tallinna/Eesti majandusarengut mõjutavates protsessides
  • Vaheldusrikast tööd
  • Kaasaegset töökeskkonda ja häid töötingimusi
  • Sõbralikku ja toetavat meeskonda
  • Koolitust ja arenguvõimalusi
  • Rahvusvahelise suhtlemise võimalust
  • Motiveerivat töötasu

Lisainfo

CV-le palume lisada motivatsioonikiri!

Tööpakkumise number
#141621

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
19. märts 2008
Kuulutus sisestati:
19. veebruar 2008

Sihtasutus Tallinna Ettevõtlusinkubaatorid on Tallinna linna poolt asutatud ettevõtluse tugistruktuur, mille eesmärgiks on ettevõtjatele tegevuse alustamisel soodsate starditingimuste loomine, ettevõtlusriskide vähendamine ja konkurentsivõime tõstmine, toetavate teenuste ning kaasaegse kvaliteetse töökeskkonna pakkumise kaudu.

Vaata rohkem