Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #177908

Inglise keele toimetaja

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime oma kollektiivi inglise keele toimetajat.
Tema tööülesanneteks oleks:
tõlgete toimetamine
tõlkimine

Ootused kandidaadile

* vähemalt 4aastast tõlkekogemust tehnika valdkonnas
* head arvutitundmist
* suurt töövõimet
* täpsust ja korrektsust

Ettevõte pakub

aktiivset eneseteostusvõimalust
arengu- ja õppimisvõimalusi
head mikrokliimat
huvitavat ja mitmekülgset tööd
kaasaegset töökeskkonda
konkurentsivõimelist ja töötulemustele vastavat töötasu

Lisainfo

Miks sa oled antud ametikohale kõige sobivam inimene?

Tööpakkumise number
#177908

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 7000 - 12000 €/kuus
Kuulutus aegub:
7. juuni 2009
Kuulutus sisestati:
7. mai 2009

Avatar Tõlkebüroo on loodud 2000. aastal. Avatar tõlkebüroo suurim vara on tema andekas, töökas ja kohusetundlik kollektiiv ning koostööpartnerid. Meie tõlkebüroos on tegevad ca 200 spetsialist/filoloogi erinevate keelte ja valdkondade jaoks. Nimetatud suur tõlkide ja keelesuundade arv teeb meist suurima tõlkebüroo Eestis.

Vaata rohkem