Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #91081

Inglise keele õpetaja

CVKeskus.ee klient
Võrumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pakume tööd inglise keele õpetajatele põhikooli- ja gümnaasiumiastmes.

Ootused kandidaadile

Kandideerima ootame erialase haridusega inimesi, aga kandideerida võivad ka üliõpilased, kellel on vastav eriala omandamisel või muidu väga hea keeleoskusega inimesed.

Ettevõte pakub
*tööalast enesetäiendamisvõimalust
*arenguvõimalusi
*3-toalise ametikorteri üürimisvõimalust
*tulemusliku töö eest lisatasuvõimalust
*töötada meeldivas ja mitmekülgsete huvidega kollektiivis

Lisainfo

Tööle asumise aeg niipea kui võimalik. Töötajale pakume täiskohaga ja lepingulist ametikohta.

Tööpakkumise number
#91081

Asukoht:
Võrumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline
Brutopalk: 7000 - 9000 €/kuus
Kuulutus aegub:
11. veebruar 2007
Kuulutus sisestati:
11. jaanuar 2007

Parksepa Keskkoolis õpib 2006/07 õa-l 572 õpilast, koolis töötab 45 vahvat pedagoogi. Asume Võrust 8 kilomeetri kaugusel looduskaunis kohas. Bussiühendus linnaga on väga hea. Koolis on võimalik tegeleda aktiivselt spordiga, osaleda laulu- ja tantsuansamblites. Igal aastal toimuvad kollektiiviga toredad ühisüritused. Parksepa KK-s on hea ning igati toetav töökeskkond alustamaks oma karjääriga hariduspõllul või leidmaks uusi väljakutseid elus. Võimalik üürida ametikorterit.

Vaata rohkem