Värsked tööpakkumised

Inglise keele õpetaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 91081

Tööpakkumise number

91081

Töö kirjeldus

Pakume tööd inglise keele õpetajatele põhikooli- ja gümnaasiumiastmes.

Nõudmised kandidaadile

Kandideerima ootame erialase haridusega inimesi, aga kandideerida võivad ka üliõpilased, kellel on vastav eriala omandamisel või muidu väga hea keeleoskusega inimesed.

Ettevõte pakub
*tööalast enesetäiendamisvõimalust
*arenguvõimalusi
*3-toalise ametikorteri üürimisvõimalust
*tulemusliku töö eest lisatasuvõimalust
*töötada meeldivas ja mitmekülgsete huvidega kollektiivis

Lisainfo

Tööle asumise aeg niipea kui võimalik. Töötajale pakume täiskohaga ja lepingulist ametikohta.

Asukoht:
Võrumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
11. veebruar 2007
Kuulutus sisestati:
11. jaanuar 2007
Brutopalk:
Alates 7000 kuni 9000 EEK kuus

Parksepa Keskkoolis õpib 2006/07 õa-l 572 õpilast, koolis töötab 45 vahvat pedagoogi. Asume Võrust 8 kilomeetri kaugusel looduskaunis kohas. Bussiühendus linnaga on väga hea. Koolis on võimalik tegeleda aktiivselt spordiga, osaleda laulu- ja tantsuansamblites. Igal aastal toimuvad kollektiiviga toredad ühisüritused. Parksepa KK-s on hea ning igati toetav töökeskkond alustamaks oma karjääriga hariduspõllul või leidmaks uusi väljakutseid elus. Võimalik üürida ametikorterit.