Värsked tööpakkumised

Inglise keele õpetaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 174731

Tööpakkumise number

174731

Töö kirjeldus

Pakume inglise keele tunde põhikoolis ja gümnaasiumis.

Nõudmised kandidaadile

Erialane kõrgharidus (võib olla ka lõpetamisel). Kasuks tuleb töökogemus õpetajana.
Paha ei tee ka hea suhtlemisoskus, töötahe ja armastus laste vastu.

Ettevõte pakub

Pakume meeldivat töökeskkonda, toredaid kolleege.
Võimalus saada ametikorter.
Palk sõltub töötaja kvalifikatsioonist ja kehtivatest riiklikest palgamääradest.

Asukoht:
Viljandimaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
18. juuni 2009
Kuulutus sisestati:
4. märts 2009

Abja Gümnaasium asub looduskaunis kohas Mulgimaa pealinnas Abja- Paluojal. Õpilasi on 300 ringis, õpetajaid ligi 40. Alates 1995. aastast on siin võimalik õppida sisekaitsealase suunitlusega eriklassis. Kooli juures tegutseb mitmeid huvialaringe: kuulsust kogub poiste võrriklubi “Kõrr”, tegeleda saab jalg-, võrk- ja korvpalliga, aeroobika ja showtantsuga, häid tulemusi saavutavad kergejõustiklased ning mõeldud on ka elektroonika- ja arvutifännidele, laulumaiaste jaoks on lastekoor, noortekoor, ansamblid. Meil on oma raadio, ajaleht, kaasaegne arvutiklass, jõusaal, uus õpilaskodu.