Värsked tööpakkumised

Inglise keele õpetaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 112603

Tööpakkumise number

112603

Töö kirjeldus

Pakume inglise keele tunde põhikoolis ja gümnaasiumis. Võimalus töötada nii täis- kui osalise koormusega.

Nõudmised kandidaadile

Erialane kõrgharidus (võib olla ka lõpetamisel). Kasuks tuleb pedagoogi kutse, töökogemus õpetajana. Paha ei tee ka hea suhtlemisoskus, töötahe ja armastus laste vastu.

Ettevõte pakub

Pakume meeldiva töökeskkonna, toredad kolleegid.
Kuuse alla jäämise ohtu ei ole, elamispind olemas.
Palk sõltub töötaja kvalifikatsioonist ja kehtivatest riiklikest palgamääradest.
Noorele õpetajale stardiraha!

Lisainfo

Töötada on võimalik ka osalise koormusega (näit. 1 või 2 päeva nädalas). Ka osalise koormuse korral on võimalus majutusele. Põhikohaga töötajale garanteerime täiskoormuse.

Asukoht:
Viljandimaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
25. august 2007
Kuulutus sisestati:
15. juuni 2007

Abja Gümnaasium asub Viljandimaal. Õpilasi on 306. Põhikoolis on 2 paralleeli ainult üheksandas klassis, gümnaasiumiosas 5 klassikomplekti (10. klassi on üks). Koolil on õpilaskodu.