Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #433007

Inglise keele õpetaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ootame oma meeskonda I ja II kooliastme inglise keele õpetajat.

Ootused kandidaadile

Edukal kandidaadil on:

  • täidetud kvalifikatsiooninõuded õpetaja tööks;
  • väga hea suhtlemis- ja meeskonnatöö oskus;
  • hea kohanemisvõime ja avatus uuendustele.

Konkursist osavõtuks esitage:
  • avaldus;
  • elulookirjeldus;
  • haridust tõendava dokumendi koopia

Tööpakkumise number
#433007

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
15. august 2016
Kuulutus sisestati:
26. juuli 2016

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem