Värsked tööpakkumised

Inglise keele õpetaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 34932

Tööpakkumise number

34932

Töö kirjeldus

Keelekursused viiakse läbi nii Keelestuudio õppeklassis Gonsiori 27 (vana Telemaja) kui firmades koha peal. Töökeskkond on kaasaegne, remonditud ruumid, õppeklassis olemas nii õpetamiseks vajalik kaasaegne tehnika kui erialakirjandus.

Nõudmised kandidaadile

• pedagoogiline või filoloogiline haridus või selle omandamine,
• kohusetundlik ning põhjalik oma töös,
• entusiastlik ja initsiatiivikas,
• valmis meeskonnatööks,
• vajadusel võimeline tegema lihtsamaid kirjalikke tõlkeid
• erialane haridus

Pakume võimalust nii lühemaks kui pikemaks koostööks sõltuvalt kursustest ning käimasolevatest ja tulevatest projektidest. Vajame nii lepingulisi õpetajaid kui võimalusel ka koosseisulist töötajat, kes oleks õpetamisele lisaks valmis liituma meie põhimeeskonnaga ning lööma kaasa keeleõpet puudutavas arendus- ja müügitöös.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
osaline tööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
15. oktoober 2004
Kuulutus sisestati:
15. september 2004

T&T Keelestuudio on Tiido & Tammi Keeleagentuuri keeleõppeüksus (www.tiido-tammi.ee). Agentuur loodi 2000.aastal eesmärgiga pakkuda tõlketeenuseid areneval Eesti tõlketurul. Keelekursuste korraldamisega alustati 2003.aastal organiseerides suunatud kursuseid eelkõige oma senistele klientidele. Nii tõlkebüroo kui Keelestuudio asuvad kesklinnas vanas Telemajas Gonsiori 27. Agentuuri tuumiku moodustab 5 töötajat, kuid lepingulisi partnereid nii kirjalike kui suuliste tõlgete osas on meil üle 60. 2004.aastal kuulus meie klientuuri hulka ligi 40 asutust ja ettevõtet.