Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #323366

Inglise keele õpetaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Põhikoolijärgsetes vene emakeelega õpperühmades inglise keele ja erialakeele õpetamine
Koormus ca 400 akadeemilist tundi (oleneb kandidaadi tööleasumise ajast)

Ootused kandidaadile

vastavus õpetaja kvalifikatsioonile - erialane kõrgharidus
eesti keele oskus kõrgtasemel; vene keele oskus tasemel, mis võimaldab töötada venekeelsete õppegruppidega
meeskonnatöö- ja enesejuhtimisoskus
positiivne ellusuhtumine, pingetaluvus
lahenduskeskne mõtlemine, valmisolek panustada kooli arengusse
kasuks tuleb teiste võõrkeelte (saksa ja/või prantsuse keele) õpetaja kvalifikatsioon

Ettevõte pakub

arenemisvõimalusi
kaasaegset töökeskkonda
mitmekülgseid projektitöövõimalusi
tööd meeldivas kollektiivis

Lisainfo

Koolis on veel 2 inglise keele õpetajat, ametikoht kuulub üldainete osakonda

Tööpakkumise number
#323366

Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
1. november 2013
Kuulutus sisestati:
18. oktoober 2013

Majutamise-toitlustamise, kaubanduse, toiduainetetöötluse ja -tootmise ning koduteeninduse erialadega kutsekool

Vaata rohkem