Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #433049

Inglise keele õpetaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Inglise keele õpetamine gümnaasiumi astmes

Tööle asumine alates 22.08.2016

Ootused kandidaadile

Vastavus kvalifikatsiooninõuetele;
väga hea suhtlemise- ja meeskonnatöö oskust;
avatus uuendustele;
pühendumine laste arengu parimaks toetamiseks.

Ettevõte pakub

Arengu- ja koolitusvõimalusi;
head koostöömeeskonda;
töötasu vastavalt kvalifikatsioonile.

Lisainfo

Cv-le lisada kvalifikatsiooni tõendavate dokumentide koopiad.

Tööpakkumise number
#433049

Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
5. august 2016
Kuulutus sisestati:
26. juuli 2016

Kool on Tallinna Mustamäe linnaosa üldhariduskool. Õpilaskond kujuneb põhiliselt Mustamäe linnaosas elavatest lastest ning mujalt Tallinnast ja selle ümbruse valdadest pärit õpilastest.1. septembril 1997.aastal loodi Saksakeelne osakond.

Vaata rohkem