Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #178874

Inglise keele õpetaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tallinna Reaalkool ootab oma meeskonda inglise keele õpetajat (osalise koormusega).

Ootused kandidaadile

  • ametikohale vastavat kõrgharidust;
  • eelnevat pedagoogilise töö kogemust;
  • tasakaalukust, head pingetaluvust, positiivset ellusuhtumist ja rõõmsameelsust.

  • võimalust kasutada ainetundide läbiviimisel kaasaegseid infotehnoloogiavahendeid;
  • arenemisvõimalusi, erialast täienduskoolitust;
  • meeldivat töökollektiivi.

Tööpakkumise number
#178874