Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #41915

Inglise keele õpetaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Seoses õpetaja lapsehoolduspuhkusele siirdumisega otsime täiskoormusega inglise keele õpetajat põhikooli, 1. -9. klassini. Kasuks tuleb eelnev inglise keele õpetamise kogemus algklassides.

Ootused kandidaadile

Kõrgharidus või viimase kursuse tudeng, eelnev kogemus inglise keele õpetamisel.

Ettevõte pakub

arenemisvõimalusi
arengu- ja koolitusvõimalusi
eneseteostamisvõimalust
head koostöömeeskonda
kaasaegset töökeskkonda
meeldivat kollektiivi

Tööpakkumise number
#41915