https://www.cvkeskus.ee/191589

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Inglise keele õpetaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 191589

Tööpakkumise number

191589

Töö kirjeldus

Audentese Erakool otsib oma meeskonda uuest õppeveerandist täiskoormusega inglise keele õpetajat, kes annab tunde gümnaasiumi astmes. Tunnikoormus on 21 tundi/nädalas.


Nõudmised kandidaadile

Ootame kandideerima pedagoogi, keda usaldavad nii lapsed kui lapsevanemad, kes on oma käitumises, hoiakutes ning otsustes ausad, õiglased ja hoolivad ning seda kõigi õpilaste ja kaastöötajate suhtes. Oodatud kolleeg on väga suure empaatiavõime ning pedagoogilise talendiga ja on lapsele kui sõber, partner ja juhendaja.

Lisaks omab meie uus kolleeg Teadus-ja Haridusministeeriumi poolt kehtestatud määrusele vastavat kvalifikatsiooni ning omab 3-aastast erialast töökogemust.


Ettevõte pakub

Meie koolis on ühtehoidev kollektiiv, kes naudivad igat koolipäeva meeldivate kolleegide ja rõõmsameelsete õpilaste keskel. Me kasutame Audentese Spordikeskuses pakutavaid tervise edendamise võimalusi ning korraldame meeleolukaid koosviibimisi.
Audentes hoolitseb pidevalt oma töötajate tervise eest ja viib perioodiliselt läbi töötajate terviskontrolli.Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline või hooajatöö
Kuulutus aegub:
7. märts 2010
Kuulutus sisestati:
19. veebruar 2010

FIRMA NIMI PEIDETUD

Audentese Erakoolist on kujunenud välja tugev ja positiivselt mõtlev meeskond õpetajatest koolitädideni, õpilassõbralik ja stressivaba õhkkond, mille tõttu meie õpilased tahavad koolis käia; kena ühtne koolivorm; kaunis ja puhas koolimaja; väikesed klassid, kus iga laps saab end turvaliselt tunda; roheline kooli ümbrus; avar staadion ja tipptasemel kergejõustikuhall sportimiseks ja ühised ettevõtmised koos kogu kooliperega, milledest mitmed on juba kauniks traditsiooniks muutunud.