Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #35326

Inglise keele õpetaja

CVKeskus.ee klient
Raplamaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

0,7 ametikohta 6 - 7. klasside rühmatunnid kuni 20 õpilast

Ootused kandidaadile

  • vastavus õpetaja kvalifikatsiooninõuete
  • hea inglise keele oskus kõnes ja kirjas
  • hea suhtlemisoskus laste ja täiskasvanutega
  • enesekehtestamise oskus

Ettevõte pakub

Vajadusel elamispinda
aktiivset eneseteostust
arendavat ja pingelist tööd
arenemis- ja koolitusvõimalusi
koolitust
meeldivat kollektiivi
motiveerivat töötasu

Tööpakkumise number
#35326