Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #68828

Inglise keele õpetaja

CVKeskus.ee klient
Põlvamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

inglise keele asendusõpetaja II ja III kooliastmes kuni 2009.aastani, pärast seda võimalik jätkata põhikohaga inglise keele õpetajana
24 tundi nädalas
vajadusel klassijuhataja ülesannete täitmine

Ootused kandidaadile

kõrgem haridus
vastavus pedagoogide kvalifikatsiooninõuetele
hea arvuti kasutamise oskus
hea suhtlemisoskus
kohusetundlikkus

Ettevõte pakub

täiendõpet
tööd meeldivas ja arenevas kollektiivis

Lisainfo

Kandideerimiseks esitada 22.juuniks 2006.a.:
1. Avaldus kandideerimiseks
2. CV
3. Haridust ja täiendõpet tõendavate dokumentide koopiad

Tööpakkumise number
#68828

Asukoht:
Põlvamaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 7000 - 10000 €/kuus
Kuulutus aegub:
22. juuni 2006
Kuulutus sisestati:
12. juuni 2006

CVKeskus.ee klient

Räpina Ühisgümnaasium on Kagu-Eesti suuremaid gümnaasiume.

Vaata rohkem