Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #45822

Inglise keele õpetaja

CVKeskus.ee klient
Põlvamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Inglise keele õpetaja tööülesanded on järgmised:
-inglise keele tunnid kutsekoolis põhikooli järgsele kontingendile
-erialane inglise keel keskhariduse järgsele konttingendile
-projektides osalemine

Ootused kandidaadile

Kandidaadilt ootame:
-head inglise keele oskust kõnes ja kirjas
-pedagoogilise töö kogemust või soovi töötada selles valdkonnas
-head suhtlemisoskust
-koostöövalmidust
-eeldame kõrghariduse olemasolu
-oluliseks lisaväärtuseks on õpetajakoolitus

Ettevõte pakub

Pakume:
-tööd meeldivas kollektiivis
-häid arenguvõimalusi
-võimalust osaleda välisprojektides ja koolitustes
-kvalifikatsioonile vastavat töötasu

Lisainfo

Kandidaadil palume esitada oma CV 15.juuliks.

Tööpakkumise number
#45822

Asukoht:
Põlvamaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
ametnik
Kuulutus aegub:
20. juuli 2005
Kuulutus sisestati:
24. mai 2005

Vana ja väärikas kool, kus viimastel aastatel on aktiivselt tegeldud välissidemete laiendamisega ja projektitööga. Kontaktid ja ühised praktikaprojektid paljude Euroopa riikidega.

Vaata rohkem