Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #54448

Inglise keele õpetaja

CVKeskus.ee klient
Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pärnu Koidula Gümnaasium vajab inglise keele õpetajat alates detsember 2005.a lapsehoolduspuhkusel viibiva õpetaja asendajaks ~2 aastat.

Ootused kandidaadile

- nõutav erialane pedagoogiline kõrgharidus.

Ettevõte pakub

- sõbralikku töökeskkonda
- täiskoormust (25tundi/nädalas)
- konkurentsivõimelist palka
- täiendkoolitust

Tööpakkumise number
#54448

Asukoht:
Pärnumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
1. detsember 2005
Kuulutus sisestati:
4. november 2005

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem