Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #215124

Inglise keele õpetaja

CVKeskus.ee klient
Ida-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • inglise keele õpetamine põhikoolis
  • töö vastremonditud majas ja kabinetis
  • õppetundides võimalik kasutada multimeedia projektorit
  • tundide läbiviimise võimalus arvutiklassis

Ootused kandidaadile

  • vastavus kvalifikatsiooninõuetele
  • eesti keele oskus
  • väga hea suhtlemisoskus
  • arvuti kasutamise oskus
  • lojaalsus, ausus, täpsus, avatus

Ettevõte pakub

  • kasutada sülearvuti
  • meeldivat töökeskkonda
  • konkurentsivõimelist palka
  • abi elamispinna leidmisel

Lisainfo

Tegemist on lapsehoolduspuhkusele mineva õpetaja asendusõpetaja kohaga.

Tööpakkumise number
#215124

Asukoht:
Ida-Virumaa
Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Brutopalk: Alates 10077 €/kuus
Kuulutus aegub:
21. jaanuar 2011
Kuulutus sisestati:
21. detsember 2010
Lisainfo palga kohta:
Ülal toodud õpetaja täiskoormuse palk, nimetatud ametikoha koormus 16 tundi

Iisaku Gümnaasium asub looduskaunis kohas. Meil on suur koolimaja, head võimalused huvitegevuseks ja suurepärased sportimisvõimalused.

Vaata rohkem