Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #216392

Inglise keele õpetaja

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Soovime kvalifikatsiooni nõuetele vastavat inglise keele õpetajat, koormusega 27 tundi nädalas.

Ootused kandidaadile

Vastavus kvalifikatsioonile ja huvi ning tahtmine töötada õpilastega.

Motiveerivat töökeskkonda ja konkurentsivõimelist töötasu. Täienduskoolitusi.

Tööpakkumise number
#216392

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
hooajatöö ja ajutine töö
Kuulutus aegub:
11. veebruar 2011
Kuulutus sisestati:
12. jaanuar 2011

Saue Gümnaasium on üks Harjumaa suuremaid üldhariduskoole. Oma vaimse ja väärika keskonnaga Saue linnas asuv kool pakub õpilastele kaasaegset arengukeskkonda ja õpetajatele motiveeritud töökeskkonda.
Saue Gümnaasiumis on nii humanitaar - sotsiaalainete, kui ka reaal - loodusainete õppesuunad. Pakume õpilastele ka mitmeid populaarseid valikaineid.

Vaata rohkem