Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #49758

Inglise keele õpetaja

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pakume tööd 3. - 6. klassi inglise keele õpetajale või klassiõpetajale, kellel on inglise keele lisaeriala. Inglise keele õpetajana on koormus 15 õppetundi nädalas. Klassiõpetajale on võimalik pakkuda ainetunde lisaks.

Ootused kandidaadile

Eeldame

  • kvalifikatsioonile vastavat haridust
  • pühendumist oma tööle
  • loomingulisust, valmisolekut väljakutseteks
  • tolerantset suhtlemisoskust
  • soovi töötada meeskonnas

Lisaks kvalifikatsioonile vastavale palgale pakume mõnusaid kolleege, head keskkonda ja kaunist ümbrust ning mugavat ja tihedat väikebussiühendust 20 km kaugusel oleva pealinnaga.

Tööpakkumise number
#49758

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
17. september 2005
Kuulutus sisestati:
17. august 2005

Asume Saku vallas Kurtna külas, mis on Tallinnast umbes 20 km kaugusel. Lasteaed - algkooli kolmes lasteaiarühmas käivad 3 - 6-aastased lapsed, kooliosa on kuueklassiline. Hetkel on lasteaias 54 last ja koolis 79 õpilast. Lasteasutuse teeninduspiirkonnaks on ümberkaudsed Saku valla külad - Kurtna, Tagadi, Kiisa ja Roobuka. Seoses pideva elanikkonna kasvuga, on Saku Vallavalitsus kavandanud Kurtna Lasteaed - Algkooli kasvamise põhikooliks, millega kaasneb uue kaasaegse koolimaja ehitamine Kiisa- Kurtna piirkonda.

Vaata rohkem