Värsked tööpakkumised

Inglise keele koolitaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 183779

Tööpakkumise number

183779

Töö kirjeldus

Inglise keele koolituste läbiviimine (eeskätt inglise ärikeel, ametialane inglise keel) ettevõtetele ja eraisikutele. Kui oled enesekindel ja aktiivse ellusuhtumisega keelekoolitaja, kelle käe all omandavad täiskasvanud keeleõppijad edukalt inglise keele, siis ootame Sinu CV-d.

Nõudmised kandidaadile

• erialane kõrgharidus või selle omandamine
• eelnev täiskasvanute õpetamise kogemus
• hea suhtlemis- ja eneseväljendusoskus
• oskus kohandada koolituse sisu vastavalt õppijate vajadustele
• kasuks tuleb kogemus inglise ärikeele õpetamisel

Ettevõte pakub

• arenemis- ja koolitusvõimalusi
• võimalust töötada toredas ja nooruslikus kollektiivis
• motiveerivat töötasu
• paindlikku töögraafikut

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
osaline tööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
8. oktoober 2009
Kuulutus sisestati:
8. september 2009

Saag & Semevsky Keelestuudio loodi 2006. aastal ning tegutseb hetkel nii Tallinnas kui ka Tartus. Tegevusalaks on keelekoolitused ja tõlked. Pakume ettevõtetele ja eraisikutele kaasaegset keelekoolitust kogenud ja energiliste õpetajate juhendamisel. Meie eesmärgiks on toetada täiskasvanud õppijaid keele kui töö- ja suhtlusvahendi omandamisel.