Värsked tööpakkumised

Inglise-eesti tõlkija

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 34938

Tööpakkumise number

34938

Töö kirjeldus

Agentuuri asukoht kesklinnas Gonsiori tänaval, remonditud ruumides, olemas kaasaegne tehnika ja programmid s.h. Trados ja Wordfast tõlkemälud. Põhimeeskond väike, aga töökas ja sõbralik, lepingulisi tõlkijaid ligi 60.

Nõudmised kandidaadile

• kõrgharidus,
• eelnev tõlketöö kogemus vähemalt 5 aastat,
• vanus alates 25 a.,
• soovitavalt FIE staatus ja tõlkemäluprogrammide Trados või Wordfast tundmine,
• sobivus meeskonnatööks,
• hea pingetaluvus,
• täpsus tähtaegadest kinnipidamisel ja korrektsus töös,
• vastutustundlik ja kohusetundlik,
• valmis pikemaajaliseks töösuhteks

Keeleoskus:
1. inglise (kõnes Väga hea / kirjas Väga hea)
2. vene (kõnes Vähene / kirjas Vähene)
3. eesti (kõnes Väga hea / kirjas Väga hea)
4. soovitavalt mõni skandinaavia keel (kõnes Hea / kirjas Hea)

Vajame nii lepingulisi kui koosseisulisi tõlkijaid, kes valmis end meie agentuuriga siduma, töötamine teistele tõlkebüroodele viimasel juhul välistatud, võimalik töötada kas kodus või kontoris koha peal, seniste klientide sälilitamine võimalik kokkuleppel, uute klientide toomine/ leidmine agentuurile tasustatav protsendiga teenitud kasumist.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
osaline tööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
15. oktoober 2004
Kuulutus sisestati:
15. september 2004

Tiido & Tammi Keeleagentuur loodi 2000.aastal eesmärgiga pakkuda tõlketeenuseid areneval Eesti tõlketurul. Lisaks kirjalikele tõlgetele pakume ka konverentsitõlke teenust koostöös mitmete Euroopa Komisjoni poolt akrediteeritud vabakutseliste tõlkidega. Keelekursuste korraldamisega alustati 2003.aastal organiseerides suunatud kursuseid eelkõige oma senistele klientidele. Nii tõlkebüroo kui Keelestuudio asuvad kesklinnas vanas Telemajas Gonsiori 27. Agentuuri tuumiku moodustab 5 töötajat, kuid lepingulisi partnereid nii kirjalike kui suuliste tõlgete osas on meil üle 60. 2004.aastal kuulus meie klientuuri hulka ligi 40 asutust ja ettevõtet.