Värsked tööpakkumised

Infrastruktuurilahenduste juhtivspetsialist

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 111065

Tööpakkumise number

111065

Töö kirjeldus

Infrastruktuurilahenduste juhtivspetsialisti töö hõlmab:

- Microsoft platvormil põhinevate infrastruktuuri lahenduste planeerimist, disainimist ja juurutamist
- IT-infrastruktuuride auditeerimist ja arendusettepanekute koostamist
- taasteplaanide ja varunduslahenduste väljatöötamist
- müügieelset tehnilist nõustamist ja pakkumiste koostamist
- tehnilise dokumentatsiooni koostamist

Nõudmised kandidaadile

Infrastruktuurilahenduste juhtivspetsialisti oskused ja kogemused katavad järgmist:

- varasem töökogemus IT-valdkonnas
- IT-alane kõrgharidus või selle omandamine
- Microsoft Certified Professional (MCP) sertifikaadi olemasolu
- varasem konsulteerimistöö kogemus
- tehnilise dokumentatsiooni koostamise oskus
- väga hea eesti keele oskus
- inglise keele oskus vähemalt kesktasemel
- kohusetundlikkus
- pingetaluvus
- eeliseks on Microsoft Certified Systems Engineer (MCSE) sertifikaadi olemasolu või selle omandamine
- kasuks tulevad vene keele oskus suhtlustasandil ning projektijuhtimise kogemus

Ettevõte pakub

Suurepärasele kandidaadile on meil rõõm pakkuda:

- häid arenguvõimalusi IT-valdkonnas
- pidevat ning mitmekülgset koolitust
- paindlikke palgatingimusi ning tulemustasu teenimise võimalust
- autokompensatsiooni
- mobiiltelefoni kompensatsiooni
- tööks vajalikke kaasaegseid töövahendeid
- hindamatut töökogemust ning võimalust areneda koos ettevõttega
- võimalust töötada nooruslikus ja toredas meeskonnas ning võtta osa ühisüritustest

Lisainfo

IT Grupp on tegelenud Microsofti platvormil baseeruvate infrastruktuurilahenduste planeerimise, disaini ja juurutamisega aktiivselt juba üle kümne aasta. Meie spetsialistidel on pikaajalised kogemused erinevate MS platvormi toodete ja versioonidega, mis on ülimalt oluline erinevat laadi migratsioonide ja versiooniuuenduste planeerimisel. Tänu laiapõhjalisele MS infrastruktuuritoodete tundmisele on meie spetsialistidel hea oskus vaadata kaugemale süsteemi komponentidest, st. oskus vaadelda süsteemi tervikuna. Lähtume oma tegemistes alati kliendi heaolust ning soovitame kliendile optimaalseimaid lahendusi.
Alates 2002. aastast on IT Grupile silmapaistvate tulemuste eest MS infrastruktuuri valdkonnas omistatud tiitel Microsoft Gold Certified Partner for Enterprise Systems. 2007. aastal oleme omandanud kaks peamist Microsofti kompetentsi: Advanced Infrastructure Solutions Competency ja Networking Infrastructure Solutions Competency. Hetkel tegeleme aktiivselt Microsofti turvalahenduste kompetentsi (Security Solutions Competency) omandamisega ning oleme Microsofti turvalahenduste eelistatud partner Eestis.
Konsultatsiooniteenusena pakume tuge kõigile meie poolt pakutavatele toodetele ja teenustele. Lisaks konsulteerime kliente IT infrastruktuuri lahenduste ülesehitamisel, varundus- ja taasteplaanide koostamisel, tööjaamade ja serverite halduse ja monitooringu ülesehitamisel, kitsaskohtade leidmisel olemasolevast infrastruktuurist jne.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
2. juuli 2007
Kuulutus sisestati:
4. juuni 2007

IT Grupp on 1991. aastal asutatud peamiselt suurtele ja keskmistele firmadele ning avalikule sektorile suunatud infotehnoloogia firma, mis pakub äriprotsessidele infotehnoloogilisi lahendusi. Meie teenused katavad süsteemiintegratsiooni, riistvara/ tarkvara müügi, majandustarkvara, tarkvaraarenduse, IT-alased konsultatsioonid ning koolituse. IT Grupp on Microsofti kuldpartner, Symantec Enterprise partner, Delli ja HP ametlik maaletooja ning edasimüüja. 2005. aasta detsembris omistati IT Grupile ISO 9001:2000 kvaliteedijuhtimissertifikaat. 2007. aasta aprillikuu seisuga kuulub IT Grupi meeskonda 33 inimest.