Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #197679

Infrastruktuuri osakonna peainsener

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

* Projekteerimise ja ehitusalaste riigihangete ettevalmistamine ja läbiviimine;
* Ehitus- ja omanikujärelvalve korraldamine;
* Vajadusel projektidele tehnilise ekspertiisi tellimine ja ehitusmaksumuse määramine;
* Projektidega seotud lepinguliste tööde teostamine ja tööde vastuvõtmise korraldamine.

Ootused kandidaadile

* Erialane magistrikraad või sellele vastav kvalifikatsioon ehitusinseneri ametikohal;
* Eelnev töökogemus ehitusvaldkonnas;
* Ehitus-ja kinnisvara alaste õigusaktide hea tundmine;
* Hea riigihangete seaduse ja selle täitmise dokumentatsiooni tundmine;
* Projekteerimis- ja ehitusnormide tundmine;
* Head teadmised ehitusjärelvalvest;
* Inglise keele oskus
* Valmisolek meeskonnatööks
* Kõrge pingetaluvus
* Juhilubade olemasolu (B-kategooria)

Kasuks tuleb:
* Riigiasutuses töötamise kogemus
* Projektijuhtimiskogemus

Ettevõte pakub

* Enesearendamise võimalust
* Sõbralikku kollektiivi

Tööpakkumise number
#197679